O KANCELARII

Świadczymy usługi prawne już od ponad 20 lat. Główna siedziba Kancelarii od kilkunastu lat znajduje się na wysokim parterze w secesyjnej kamienicy w centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 18/4 – przy „Okrąglaku”. W pobliżu znajduje się większość poznańskich sądów, urzędów i prokuratur.

Usługi świadczymy zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych – w tym zarówno w zakresie pojedynczych spraw, jak i stałej obsługi prawnej. Nie zajmujemy się każdym rodzajem spraw, lecz skupiamy się na tym, na czym znamy się najlepiej. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym i gospodarczym. Ponadto adwokat Iwona Kowalczyk i adwokat Piotr Kałużny specjalizują się w sprawach z zakresu prawa karnego – w tym sprawami karnymi gospodarczymi i skarbowymi.

Nasze usługi polegają w głównej mierze na doradztwie prawnym, sporządzaniu i opiniowaniu umów, prowadzeniu mediacji i czynności przedsądowych, jak i reprezentacji naszych Klientów przed sądami, urzędami i organami ścigania.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na obronę interesów naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i staramy się zapewnić Klientom odpowiednią opiekę na każdym etapie postępowania. Rzetelnie informujemy Klientów o wszelkich ryzykach – starając się uprzedzić ewentualne perturbacje. Uważamy bowiem, iż przepływ informacji jest podstawą stałej i owocnej współpracy.

Każdy z naszych adwokatów działa w ramach indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Niemniej współpracujemy ze sobą – przede wszystkim dzielimy się swoimi doświadczeniami i wzajemnie wspieramy merytorycznie. Każdy z Nas posiada indywidualne predyspozycje i umiejętności, które wzajemnie się uzupełniają. Dzięki temu świadczymy usługi najwyżej jakości, dostosowane do wymagań naszych Klientów.

Główna siedziba Kancelarii znajduje się w Poznaniu. Adwokat Anna Stachowiak – Gauden prowadzi również filię Kancelarii w Grodzisku Wlkp. – przy ul. Mossego 23 pok. 211.

Serdecznie zapraszamy do naszej Kancelarii, przy czym ze względu na charakter Naszej pracy prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia terminu spotkania.

ZAKRES USŁUG